3 paź 2010

Słowo o Efemerydzie

Straszliwie zapraszamy Was na czwartą edycję Ogólnopolskiego Konwentu Fantastyki "Nawikon", który odbędzie się w dniach 8-10 października 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie oraz na II Chrzanowskie Dni Fantastyki, które zaplanowano na weekend 15-17 października 2010 roku w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Na obu tych imprezach Kazek Kyrcz wygłosi (co za okropne słowo! Ale spróbujcie znaleźć lepsze!) prelekcje, opowie o twórczych zmaganiach z literaturą, no i - co najważniejsze - o najnowszej powieści "Efemeryda". Stej in tacz!

8 komentarzy:

 1. Będziemy stej, będziemy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, dokładnie! Jeśli mieszkasz gdzieś w tych pięknych okolicach, to zapraszam na pogaduchy!

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie wiem, po konkursie jestem zbyt rozżalona, by patrzeć Panu Wygłaszającemu w oczy. A poważnie - mam 5 min. piechotą SP, więc jak się nie zagubię w czasie i przestrzeni to wpadnę posłuchać tego i owego. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma co kadzić - podobało mi się znacznie więcej opowiadań niż dało się przeforsować u wydawcy... Ot, taki brutalny lajf. Ale jeśli uda Ci się przezwyciężyć żal, to będzie mi bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się podśmiechuję tylko. Żal jest niewskazany :) (Nie)stety wrócił mi entuzjazm i milion myśli na sekundę. Trochę wychodzi na to, że powinnam być w kilku miejscach o tej samej porze. Nie wiem czy się wyrobię. Czas - on dopiero brutalizuje życie. Eh, eh. (A tak by się chciało być...)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie posiadasz maszyny czasu ;)
  Mam tylko nadzieję, że spełni się przysłowie, że co się odwlecze... no i że następnym razem się pojawisz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Odżałować nie mogę tej nieobecności. Żeby jeszcze jakoś specjalnie się opłacało nie być... Chciałam mailem zmolestować, wdać się w dyskusję "zdalnie", ale to chyba nie ma racji bytu, bo czas, bo jego braki i takie tam, prawda? Więc chyba przy następnej okazji rzeczywiście muszę się pojawić :)

  OdpowiedzUsuń