31 mar 2009

Witamy strasznie

Witamy strasznie! Z tej strony Kazek Kyrcz i Robert Cichowlas. Miejsce, które właśnie odwiedziłeś, nazwaliśmy dosyć groźźźźnie. Nie bez powodu. Choć my nie jesteśmy groźźźni, to nasza twórczość może za taką uchodzić. WSZYSTKIE TWARZE SZATANA. Skąd pomysł na tak pojechaną nazwę dla bloga?

Otóż, tak się sympatycznie składa, że wkrótce na polski rynek trafi nasza pierwsza wspólna książka, zatytułowana TWARZE SZATANA. Antologia składająca się z ponad dwudziestu opowiadań zmrozi Was, przerazi, wywoła lodowate dreszcze, czasem dla odmiany rozbawi, być może nawet przez kilka nocy nie pozwoli zmrużyć oka. TWARZE SZATANA ujrzy światło dzienne za sprawą wydawnictwa Grasshopper, a o szczegółach dotyczących zarówno tej pozycji, jak i innych naszych poczynań na polu literackim będziemy informować na tym blogu.

Obaj mamy już na koncie sporo opublikowanych tekstów, napisanych zarówno w duetach jak i indywidualnie. Wiemy co to znaczy pracować na spółkę z innym autorem. Znamy swoje możliwości. I jesteśmy przekonani, że zdołamy Was zainteresować tym, co wspólnie tworzymy. Drodzy Czytelnicy, czujcie się tu jak u siebie i pamiętajcie, że ze strachem nie opłaca się bawić w kotka i myszkę! Lepiej stawić mu czoła!

Kazek Kyrcz Jr & Robert Cichowlas

2 komentarze: