18 wrz 2010

Reportaż o strachach

Witamy wszystkich uczestników konkursu (i nie tylko). Otóż zgłosił się do nas Łukasz Grzymalski - dziennikarz, który na kanwie mrowia nadesłanych tekstów chciałby stworzyć przekrojowy artykuł czy jak to sam zgrabnie określił - reportaż o współczesnych strachach polskich. Wczoraj przez cały wieczór rozsyłaliśmy jego list do wszystkich uczestników konkursu. Jeśli któreś z Was pominęliśmy, prosimy o kontakt. Ponadto - by nie tworzyć zbędnych pośredników - prosimy Was o odpowiadanie Łukaszowi już bezpośrednio na jego maila: rattusrattus@interia.pl.

5 komentarzy:

 1. Witam,

  pomysl bardzo fajny, jest tylko jeden szkopuł. Pewnie wszyscy teraz niecierpliwie czekamy na wiadomość czy nasze opowiadania nadawałyby się do City3:) Jeśli tak, to ich fragmenty chyba nie powinny być wcześniej nigdzie wykorzystane (p.łukasz może umieścić w reportażu cytaty). A może już ci, którzy zostali dostrzeżeni i zaproszeni do City3 dostali maile? Jeśli tak to od razu piszę do p.Łukasza!
  Serdecznie pozdrawiawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedno z drugim nie koliduje, zaręczam. A na konkretne wieści (takie na 100%) trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać (póki co dogadujemy się wydawcą)...

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  jak już będziecie wiedzieli co i jak z City 3, to unieście informację na blogu. Będzie wiadomo czy czekać dalej na maila od was czy nie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok, do końca tygodnia powinno się to wyjaśnić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiadomo coś o City 3?

  OdpowiedzUsuń