24 wrz 2010

EFEMERYDA

Na stronie wydawnictwa Oficynka pojawiła się właśnie zapowiedź naszej nowej powieści. EFEMERYDA, bo tak brzmi jej tytuł, ukaże się na początku przyszłego roku. Poniżej opis książki:

Artur Gałecki, ceniony i doświadczony pilot, czuje narastający niepokój. Ktoś próbuje go zastraszyć, bywa w jego mieszkaniu, kiedy go nie ma, przestawia meble, zmienia ułożenie obrazów. Złe przeczucia Artura potęgują się, osiągając kulminacyjny punkt w czasie kolejnego rejsu, kiedy okazuje się, że są one jak najbardziej uzasadnione. Ogromnym wysiłkiem udaje mu się posadzić Boeinga 737 na nieczynnym lotnisku. Radość załogi i pasażerów okazuje się jednak przedwczesna…

Mroczne zdarzenia, narastająca groza i wszechogarniający lęk – wszystkie te elementy składają się na niepowtarzalną atmosferę Efemerydy. Ten horror naprawdę Cię zaskoczy. Całkiem możliwe, że po jego lekturze już nigdy nie zdecydujesz się na żaden lot…

5 komentarzy:

 1. Pogratulować! Idziecie jak burza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A raczej lecicie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na premierę i gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Drodzy Panowie, czy wiadomo już coś odnośnie City3? Zapewne są autorzy, którzy mimo niepowodzenia będą starali się 'opchnąć' opowiadanie gdzieś indziej, a wtedy taka informacja jest istotna ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę jeszcze o trochę cierpliwości - do końca tygodnia sprawa powinna się wyjaśnić. Mam nadzieję, że zadowolonych będzie sporo ;)

  OdpowiedzUsuń