1 wrz 2010

Początek i koniec

Wraz z początkiem roku szkolnego zakończyło się przyjmowanie tekstów na nasz konkurs literacki. Ogółem wpłynęły 144 prace, co - tu będziemy banalni do bólu - przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. In plus, oczywiście. Staraliśmy się jednak na bieżąco czytać to co nam podsyłaliście, tak więc z jednej strony możemy uchylić rąbka tajemnicy, że poziom jest bardzo wysoki, a z drugiej, że postaramy się, by nie było żadnych obsuw z terminem ogłoszenia wyników, czyli - 15.09.2010r.
Do miłego, sorry, do strasznego przeczytania!

10 komentarzy:

 1. Przyjemnej lektury życzą wszyscy uczestnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Póki co jestem bardzo zadowolony z tych opowiadanek. Jedyne co mnie przeraża, że tak wiele jest BARDZO dobrych. Ciężko będzie wybierać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dogadajcie się z wydawcą na "City 3" :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie więcej recek, większa sprzedaż, to i "trójka" się pojawi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A wtedy będziecie mieć co nieco do wyboru :)

  Mam nadzieję, że mój się spodoba!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem, że to będzie duuuużo pracy ale byłoby super gdybyście napisali każdemu co przesłał do was pracę kilka zdań co o niej sądziliście. Mogłoby to pomóc w dalszych próbach pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety, masz chyba mylne zdanie na temat naszych możliwości... Ostatnio obaj jesteśmy tak zarobieni, że nie dosypiamy, nie wspominając o pisaniu :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Poza tym to konkurs, a nie warsztaty literackie. (Ale faktycznie, "byłoby super". Nawet nie będę udawać, że opinia obu panów mnie nie obchodzi ;) )

  OdpowiedzUsuń
 9. Będą wyniki 15.09? O której godzinie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Postaramy się, aby wyniki były dzisiaj. A jeśli nie dzisiaj, to lada dzień. Jest presja czasu, tekstów mnóstwo, a produkcja książki ma ruszyć za małą chwilę.

  OdpowiedzUsuń