12 lip 2009

Finito la pierwsza ankieta


Kochani, jakieś dwa tygodnie temu na stronie pojawiła się pierwsza horrorowa ankieta. W tym miejscu dodamy, że od tej chwili będzie to stały punkt programu naszego bloga i zachęcamy Was do głosowania w kolejnych ankietach!
We wspomnianej pytaliśmy o to, co najbardziej pociąga Was w horrorze i wychodzi na to, że mocno rajcuje Was motyw opętania vide nawiedzenia. Tę opcję zaznaczyło 19 osób. Dobrze się składa, bo w twAARRRzach szatana znajdziecie teksty traktujące o diabłach rogatych, poniewierających dusze śmiertelników!
Wychodzi na to, że lubicie też kawałki, w których zło nie od razu się uwidacznia, diabły i demony, których nie widać gołym okiem. Tę opcję zaznaczyło 14 osób. Tyle samo horrormaniaków wybrało sceny wyuzdanego seksu! Co nas bardzo cieszy, bo obaj uważamy, że tego typu sceny w literaturze grozy, podane na ładnym talerzu, dodają gatunkowi uroku. I tu nieźle się składa, bo w naszej książce znajdziecie zarówno sporo psychologii i ukrytych demonów, a także sceny seksu. Cieszycie się? No, mamy taką nadzieję!
Bądźcie uważni, bo nie znacie dnia, ani... pfu, bo wkrótce pojawi się nowa ankieta!
Pozdrawiamy krwiożerczo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz